Witamy w Pampicio

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, hurtownie i sklepy internetowe oraz klientów indywidualnych.

Historia firmy

Pampicio jest marką rodzinną, a jej przygoda z szyciem ubranek i bielizny dla dzieci zaczęła się już w 1993 roku. Od tego czasu wkładamy wiele serca, wysiłku i pracy w jakość naszych wyrobów, by wzbudzić uśmiech dziecka oraz sprawić zadowolenie ich rodzicom. Z każdym rokiem rośnie nasza wiedza na temat dostępnych surowców, dodatków i technologii krawieckich. Jesteśmy dumni, że od 23 lat cieszymy się zaufaniem rodziców w całej Polsce - to dla nas największa nagroda.

Jakość Pampicio

Dzięki temu, iż nasze produkty spełniają surowe normy jakości, posiadają nowoczesne wzornictwo, oraz cenowo przystępne są dla klienta znajdują szerokie i stale powiększające się grono odbiorców w Polsce oraz kilku innych krajach europejskich. Dla potwierdzenia, iż stosowane przez nas surowce oraz dodatki są przyjazne dla skóry dziecka oraz gwarantują pełny komfort jest przyznany przez Instytut Technik i Technologii Dziewiarskich „Tricotextil” w Łodzi certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.

Misją Pampicio już od początku istnienia było ubierać dzieci w ładne i wygodne ciuszki, które będą cieszyć i maluchy i rodziców.